Jak przyciągnąć miłość? Rytuały na przyciągnięcie miłości

Każda osoba na świecie pragnie kochać i być kochaną. Jest to jedna z podstawowych potrzeb człowieka wynikająca z jego społecznego usposobienia oraz chęci bycia zaakceptowanym. Miłość i wynikający z niej związek dwojga ludzi jest najwyższą formą tej akceptacji, która daje spełnienie oraz szczęście.

Dlaczego chcemy przyciągać miłość? Czy jest towarem deficytowym?

jak-przyciagnac-milosc-samotnosc

Niestety, w XXI wieku wiele osób ma problemy ze zbudowaniem poważnej, intymnej oraz opartej na zaufaniu i szacunku relacji z drugim człowiekiem. Według ekspertów wynika to z tempa życia, w którym czas dla innych osób mamy najczęściej w ciągu jednego dnia tygodniu. Istotną rolę w tym procesie odgrywa też rozwój technologii, szczególnie mediów społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram. Są to „miejsca” wirtualne, w których szczególnie młodzi ludzie szukają substytutu tego, czego pożądali również ich dziadkowie. Docenienia i szacunku – w postaci lajków czy popularności poprzez liczbę znajomych lub followersów. W takich warunkach coraz trudniej o prawdziwe i głębokie uczucia, a najważniejszym z nich jest bez wątpienia miłość. W artykule zostaną przedstawione najpopularniejsze oraz używane przez pokolenia sposoby na przyciągnięcie miłości. Należy jednak pamiętać, że najważniejszą kwestią jest akceptacja siebie, swoich wad oraz zalet, a także praca nad sobą oraz relacjami które budujemy. Bez tego skutki wykonania rytuałów na miłość nie będą trwałe, a mogą nawet zaszkodzić osobie je odprawiającej.

UWAGA: Żaden z powyższych rytuałów nie może zostać odprawiany z myślą o konkretnej osobie. Wynika to z szacunku do uczuć oraz niezależności każdej osoby, szczególnie tej na której Ci zależy. Rytuały na przyciągnięcie miłości powinny być odprawiane z myślą o uczuciu którego pragniemy, a nie osoby której pożądamy!

Magia run. Runy miłosne

rytual-milosc-runa-gebo

Magia run jest jedną z najstarszych form magii używanych przez naszych przodków. Według legend runy zostały podarowane ludzkości przez Odyna – największego boga nordyckiego. Są najstarszym znanym europejskim pismem, wykorzystywanym przez starożytnych głównie do wykonywania magicznych rytuałów. Wkrótce runy wykorzystywane były w całej Europie, a ich moc jest wykorzystywana do dzisiaj.

Runą mającą zapewnić powodzenie w miłości jest runa Gebo. Jest to potężny magiczny symbol używany z powodzeniem od wieków. Według podań i legend, Estrida – żona władcy Szwecji Anunda Jakuba, zwróciła na niego swoją uwagę nosząc pod suknią amulet Gebo. I to właśnie w ten sposób najlepiej wykorzystać moc tej runy. Amulet z runą należy schować pod ubraniem i mieć go zawsze na wysokości serca. Ten zabieg przyciąga do osoby noszącej runę potencjalnych kandydatów na partnera oraz czyni ją bardziej ponętną dla płci przeciwnej. Warto również zakładać amulet do medytacji w czasie której powinno się bardzo intensywnie wyobrażać siebie w wymarzonym związku. Moc rytuału medytacji miłosnej z wykorzystaniem runy Gebo można zwiększyć wykorzystując do niej magię specjalistycznych świec. Więcej na ich temat w kolejnym punkcie. Runa Gebo działa głównie w przypadku noszenia jej przez kobiety i jest jednym z najlepszych sposobów na przyciągnięcie miłości mężczyzny.

Biała magia świec. Magiczny rytuał przyciągający miłość z wykorzystaniem świec

Według ekspertów jest to najpotężniejszy rytuał miłosny. Niestety, często jest wykorzystywany do przyciągnięcia miłości konkretnej osoby, co poprzez ogromną moc rytuału często prowadzi do nieszczęść. Magia świec może być wykorzystywana jako odrębny, potężny rytuał, ale też wspomagać inne obrządki. Jest to z pewnością najbardziej uniwersalna magia miłosna.

Aby prawidłowo przeprowadzić rytuał przyciągania miłości za pomocą świec najważniejsze są trzy czynniki –przygotowanie rytuały (kwestia odpowiednich magicznych świec, pomieszczenia w którym wykonujemy rytuał itp.), umiejętność utrzymania koncentracji oraz bardzo wyrazistej afirmacji oraz wybór właściwej intencji, dla której zapalimy świecę.

Przygotowanie rytuału na miłość z wykorzystaniem świec

jak-przyciagnac-milosc-faceta

Należy zacząć od przygotowania pomieszczenia,  w którym wykonamy rytuał. Powinien panować w nim przynajmniej półmrok, jednak nie musi być on naturalny. Zamiast czekać do zmierzchu równie dobrze można zasłonić okna, co jednak może skutkować mniejszą mocą rytuału. Drugą kwestią są urządzenia elektryczne.  Rytuał przyciąga uczucia wykorzystując naturalną, istniejącą od stuleci moc, dlatego urządzenia stworzone przez człowieka i wykorzystujące prąd powinny zostać odłączone od zasilania.

Kolejnym  czynnikiem wpływającym na skuteczność rytuału jest świeca. Co prawda rytuał można odprawić za pomocą zwykłej świecy, ale osoba niedoświadczona i początkująca w wykorzystywaniu mocy białej magii może nie wykorzystać jej całego potencjału. Na szczęście specjaliści w tej dziedzinie wytwarzają specjalne świece zawierające w sobie specjalne mieszanki ziół, dzięki którym nawet laicy mogą wyzwolić pełną moc rytuału. Jedną i prawdopodobnie najpotężniejszą nich jest świeca Anti-Jinx Ritual, o której można przeczytać tutaj. Najważniejsza kwestią jest to, aby wykorzystywana świeca nie była nigdy wcześniej zapalana.

Ostatnią kwestią warta omówienia w temacie przyciągania miłości za pomocą świec jest kwestia mentalna. Niezwykle istotne jest utrzymanie pełnego skupienia i koncentracji przez cały czas trwania rytuału oraz wyjątkowo silna afirmacja. Uwaga i wola osoby zapalającej świecę w intencji znalezienia miłości powinna być cały czas skierowana właśnie na tej intencji oraz celu jaki jej przyświeca. Afirmacja w trakcie rytuału polega na ciągłej świadomości, że zasługujemy na dar o który prosimy. Jest to oczywiste, że każda osoba zasługuje miłość i może jej doświadczyć, wystarczy to sobie tylko uzmysłowić i przełamać wewnętrzne bariery wynikające z niskiej samooceny.

Odprawienie rytuału przyciągającego miłość za pomocą świec

Osoby przygotowane w ten sposób mogą przystąpić do wykonania rytuału, którego najprostsza wersja wygląda następująco:

  1. Osoba chcąca przyciągnąć miłość za pomocą rytuału powinna być skupiona oraz pełna wiary w swoją wartość i skuteczność przeprowadzanego obrządku
  2. Odprawiający rytuał powinien skoncentrować się na swojej intencji, zapalić świecę i wpatrując się w płomień intensywnie myśleć o uczuciu, którego chce doświadczyć
  3. Należy poczekać, aż świeca spali się do końca. Pod żadnym pozorem nie można zdmuchnąć płomienia!
  4. Po wykonaniu rytuału należy przez chwile wdychać unoszący się dym, wciąż koncentrując się na swej intencji

Rytuał Słowian – wieniec z wierzby

rytual-na-milosc-jak-przyciagnac-milosc

Ostatnim opisanym rytuałem przyciągającym miłość jest wykonanie wieńca z gałązek wierzby. Sposób ten wykorzystywany był przez Słowian i wciąż ma w sobie ogromną moc. Jest rytuałem skierowanym na przyciągnięcie uczuć konkretnej osoby, dlatego powinien być wykorzystywany do utrwalania już istniejących związków i relacji.

Rytuał polega na zebraniu witek wierzbowych w ilości wystarczającej do stworzenia z nich wieńca. Witki powinno podzielić się na równe części. Ważne jest, aby obydwa zbiory miały taką samą ilość witek. Następnie osoba chcąca utrwalić łączącą ją z kimś miłość musi zamknąć obie części gałązek w oddzielnych pudełkach. W każdym z nich powinna znajdywać się prywatna rzecz każdego z zakochanych. Dobrym wyborem będzie mała część garderoby. Pudełka powinny zostać zamknięte przez dobę.

Otwarcie pudełek powinno  nastąpić w tym samym czasie. Następnie z obu części witek trzeba spleć wieniec. W trakcie plecenia osoba wykonująca rytuał musi ciągle myśleć o osobie z myślą o której wykonuje rytuał. Moc obrządku można zwiększyć zapalając świecę.

Wykonany w ten sposób wieniec trzeba schować w miejscu, w którym znajdują się rzeczy obydwojga ludzi, których łączy uczucie z myślą o którym wykonano wieniec. Powinien znajdować się on tam przez okres trzydziestu dni, po czym należy go spalić. Spalenia zakochani powinni dokonać wspólnie.

Rytuały na przyciągnięcie miłości – podsumowanie

Nasi przodkowie mieli niebywałą wiedzę na temat praw rządzących światem. Do wspomagania swoich dążeń za uczuciami często wykorzystywali siły natury, a ich obrządki są wykonywane do dzisiaj i mają niesłabnącą moc. Opisane wyżej rytuały mają na celu przyciągnięcie miłości, jednak mogą nie wystarczyć do jej utrzymania. Aby cieszyć się ze zdrowego i pełnego miłości związku należy przede wszystkim skupić się na sobie oraz osobie z którą łączy nas uczucie.