Świeca Anti-Jinx Ritual – narzędzie białej magii. Przyciągnij do siebie szczęście, miłość i pieniądze.

anti-jinx-ritual-zaklecieProblemy finansowe, brak miłości czy poczucie wiecznego wewnętrznego niepokoju? W dobie wiecznego pośpiechu, życia na kredyt oraz spłycenia uczuć ludzie borykają się z tymi oraz innymi problemami z niespotykaną w minionych latach częstotliwością oraz natężeniem. Coraz częściej  szukają rozwiązań swoich problemów w zatraceniu się w pracy oraz ciągłym gonieniem za pieniądzem. Skutkuje to marginalizacją czasu poświęconego sobie oraz najbliższym w ich codziennym terminarzu. Depresja, wieczne zmęczenie, brak poczucia wartości swoich działań – to problemy dotykające dziś coraz więcej osób tworzących społeczeństwa postindustrialne. Czy jest możliwe, że właśnie taka postawa jest prawdziwą przyczyną złego stanu społeczeństwa XXI wieku?

Coraz częściej zapomina się o wewnętrznej – duchowej oraz mentalnej sferze człowieka. Magiczne rytuały odprawiane kiedyś na całym świecie zostały zmarginalizowane do roli legendy. Wciąż są jednak ludzie wierzący w ich moc. Przy dokładnej obserwacji widać, że dobrze na tym wychodzą. Są z reguły szczęśliwsi oraz cieszą się większym powodzeniem w wielu aspektach życia. Istnieje wiele sposobów praktykowanych w minionych latach, które służyły zaspokojeniu duszy oraz pomagały osiągać wyznaczone cele. Jednym z nich  była magia świec – potężne rytuały białej magii, służące czynieniu dobra, zwiększaniu swych szans na sukces oraz wyciszające złe emocje. Nie jest przypadkiem, że przedstawicie wszystkich religii świata, a także wspólnot uzdrowicieli oraz mędrców zawsze odprawiali swoje rytuału w pomieszczeniach oświetlonych płomieniem świec. Świeca Odwróconego Działania Anti-Jinx Ritual wykorzystuje tą samą moc i jest przygotowaną przez największych znawców białej magii odpowiedzią dla osób szukających szczęścia, pieniędzy oraz miłości. Pomoże ona w osiągnięciu tych efektów nawet dla początkujących oraz wzmocni moc rytuałów osób doświadczonych w magicznych obrządkach.

Biała magia oraz rytuały z wykorzystaniem świec.

Rytuały związane z białą magią świec są dostępne dla praktycznie każdego. O skuteczności nie decyduje wiedza czy doświadczenie, ale intencja i skupienie. Kiedyś odprawiane przez większość ludzi w każdym kręgu kulturowym, dziś są świetnym początkiem przygody z magią dla początkujących. Mimo swej prostoty, moc odprawianych rytuałów zależy od bardzo wielu czynników. Jednym z nich są świece, za pomocą których odprawiamy magiczny rytuał. W przeszłości najczęściej były odprawiane w celu pozbycia się pecha, zdobycia dóbr materialnych, ukojeniu wewnętrznego bólu. Efekty mogą zostać uzyskane nawet przy wykorzystaniu zwykłych świec dostępnych w sklepach, ale nie są gwarantowane. Ich skład oraz intencja, z którą zostały stworzone powodują, że nie wzmacniają mocy odprawianego rytuału, a mogą ją zmniejszyć, a nawet całkowicie unicestwić. Aby biała magia wyzwalana przy rytuale z użyciem zwykłej świecy została uwolniona, potrzeba doświadczenia oraz umiejętności.

Świeca Anti-Jinx Ritual – czym jest i skąd pochodzi narzędzie białej magii?

anti-jinx-riutal-opinie

Z myślą o zwykłych ludziach eksperci tacy jak wróżki czy mnisi różnych kultur tworzą świece charakteryzujące się ogromną mocą, które wzmacniają intencje wznoszone podczas rytuałów przez osoby początkujące oraz niemające doświadczenia w użyciu białej magii. Jedną z najlepszych tego typu świec jest Świeca Odwróconego Działania Anti-Jinx Ritual. świeca Anti-Jinx Ritual  przybyła do Europy ze Wschodu. Świece są wynikiem pracy buddyjskich mnichów i są wytwarzane  ze specjalnej mieszanki ziół o leczniczych oraz magicznych właściwościach. O skuteczności tych roślin  świadczy fakt, że były wykorzystywane przez uzdrowicieli z każdej kultury świata. Mnisi oraz osoby rozprowadzające świece po całym świecie nigdy nie zdradzili jej pełnego składu w obawie przed osobami, które mogłyby chcieć ją podrobić oraz wykorzystać tylko w celach komercyjnych. Wiemy tylko, że w składzie Anti-Jinx znajdują się między innymi:

anti-jinx-ritual-działanie

 • Mandragora – wymieniana już w staroegipskim papirusie Ebersa z 1550 r. p.n.e jako roślina o nadzwyczajnych możliwościach. Starożytni Egipcjanie, znani z bardzo rozwiniętej wiedzy medycznej, umieszczali motyw mandragory w hieroglifach tworzonych na ścianach grobowców, w których chowali swych największych władców. Wychwalana oraz wykorzystywana przez Hipokratesa. Wspominana w Starym Testamencie. Była wykorzystywana przez średniowiecznych alchemików. We wszystkich kulturach uważana za roślinę o wielkiej mocy leczniczej. Jest trudno dostępna, dlatego jej właściwości wychwalane są w wielu legendach oraz podaniach. Wykorzystywana do dziś w medycynie oraz przez osoby zaznajomione z tajnikami białej magii.
 • Rzepik – w przeszłości wykorzystywany przede wszystkim leczniczo. Tą funkcję pełni do dzisiaj. Co ciekawe, był bardzo często składnikiem żółtego barwnika. Według wielu działo się tak z powodu jego ochronnych mocy przed czarną magią oraz urokami.
 • Berberys – roślina występująca w prawie 450 gatunkach. W świecy Anti-Jinx Ritual zastosowano jedną z najrzadszych odmian, która charakteryzuje się cechami leczniczymi. W niektórych kulturach zjadana doustnie w celach rytualnych.

Świeca Odwróconego Działania Anti-Jinx Ritual jest stworzona z dwóch części – jasnej i ciemnej. Od zawsze ludzkość podświadomie wiedziała o znaczeniach tych dwóch odcieni barw. Między innymi dzięki temu zabiegowi rytuał Anti-Jinx jest o wiele bardziej skuteczny od innych rytuałów polegających na wykorzystaniu magii świec. Jest to związane z działaniem świecy odwróconego działania.

Ciemna część świecy służy obronie przed działaniem złej energii oraz mocom i zdarzeniom niepozwalającym ludziom odnieść sukcesu oraz bogactwa. Zła energia wywodzi się z   uczuć takich jak cierpienie, zazdrość czy nienawiść. Świeca Anti-Jinx Ritual chroni przed takimi uczuciami oraz ich konsekwencjami. Moc ochronna płynąca z właściwie wykorzystanej białej magii separuje osobę, która wykonała rytuał od ciemnej energii innych osób, ale też swojej – pomaga osiągnąć duchową stabilność. Funkcja ochrony przed działaniami innych osób polega głównie na zabezpieczeniu przed urokami oraz klątwami, które niekontrolowane mogą wpływać na całe nasze życie.

anti-jinx-ritual-biala-magia

Jasna część świecy ma odwrotną funkcję. Przyciąga do użytkownika to co dobre – pieniądze, spełnienie zawodowe, szczęście w rodzinie, miłość, przyjaźń. Odwrotnie niż w przypadku ciemnej części, która działa jak tarcz, część biała funkcjonuje jak magnez. Przyciąga wszystkie wymienione wyżej uczucia oraz zdarzenia.

Obie częście razem tworzą Świecę Odwróconego Działania Anti-Jinx Ritual, której zastosowanie  w odpowiednim rytuale uratowały życie wielu osób. Świeca i rytuał Anti-Jinx są polecane w szczególności osobom mającym kłopoty finansowe, problemy zdrowotne oraz miłosne, a także podejrzewającym, że rzucono na nie lub osoby im bliskie urok lub klątwę.

Świeca Odwróconego Działania Anti-Jinx Ritual – jak przeprowadzić rytuał?

 1. Warunki w pomieszczeniu: Rytuał białej magii musi być przeprowadzany w pomieszczeniu z jak najmniejsza ilością światła. Wykluczona jest obecność jakichkolwiek uruchomionych urządzeń elektrycznych w pokoju, w którym przeprowadza się rytuał. Rytuał najlepiej przeprowadzić po zmroku, ale nie jest to warunek konieczny. Wystarczające będzie zasłonięcie zasłon, jednak może to wpłynąć na moc wyzwolonej białej magii. W czasie rytuału nie można siedzieć na krześle, poduszce itp. Należy usiąść na tej samej powierzchni, na której stoi magiczna świeca Anti-Jinx.
 2. Położenie świecy: świeca Anti-Jinx Ritual powinna znajdować się jak najbliżej centrum pomieszczenia, w którym odprawiany jest magiczny rytuał. Co bardzo ważne, musi ona zostać umieszczona na lustrzanej podstawie, a obok niej należy postawić naczynie z wodą. Gdy tego dopilnowaliśmy, osoba odprawiająca rytuał Anti-Jinx powinna usiąść  nie wykonując przy tym gwałtownych ruchów oraz skoncentrować swoje myśli na intencji, w której zapali świecę. Bardzo ważne jest, aby intencja była czysta i pozytywna, trzeba pamiętać również o spokojnym i głębokim oddechu oraz braku niepotrzebnych ruchów. Stan ten ma przypominać medytację.
 3. Zapalenie świecy oraz wypowiedzenie zaklęcia: Świecę Anti-Jinx Ritual można zapalić tylko i wyłącznie po osiągnięciu stanu skupienia opisanego w poprzednim punkcie. Gdy umysł adepta wykonującego rytuał Anti-jinx osiągnie wymagany stan, można zapalić świecę. Dopiero wtedy, wyraźnie oraz bez pośpiechu należy wypowiedzieć trzykrotnie zaklęcie. Moment wypowiedzenia jest niezwykle istotny, aby zaklęcie zadziałało i było skuteczne. Podczas całego rytuału należy być skupionym na intencji, w jakiej zapala się świecę. Po zaklęciu odprawiający powinien zbliżyć swoje dłonie do płomienia świecy oraz przez dłuższy moment je ogrzewać. Gdy poczujemy, że biała magia wydobywająca się z płomienia przeszła w postaci ciepła na naszą skórę, należy skierować dłonie na twarz oraz delikatnie wmasować magiczną aurę.
 4. Zgaszenie świecy: Świecy nie można zgasić przed wypaleniem się jej ciemnej części. Jest to bardzo ważne, ponieważ przyspieszając rytuał może się nie on udać, a biała magia wykorzystywana w rytuale Anti-Jinx może nie zostać całkowicie wyzwolona. Świecę należy ugasić przygotowaną wcześniej wodą. W żadnym wypadku nie można zdmuchnąć płomienia świecy!

Świeca Anti-Jinx Ritual – opinie użytkowników

Efekty oraz skuteczność rytuału magii świec przeprowadzonego z wykorzystaniem Anti-Jinx Ritual najlepiej widać w historiach użytkowników świecy. Oto kilka z nich.

               Bożena, 52, Wrocław: „Dwa lata temu mój mąż miał wypadek w czasie pracy – był budowlańcem i spadł z dość dużej wysokości. Niestety, po pobycie w szpitalu oraz rehabilitacji okazało się, że nie mógł dłużej pracować w zawodzie, który wykonywał całe życie. Ja, jako osoba dbająca o dom i co za tym idzie bez doświadczenia zawodowego, również miałam problem ze znalezieniem pracy. Po półtora roku naszych bezskutecznych prób wyjścia z bezrobocia byliśmy zrozpaczeni. Nasze oszczędności były na wyczerpaniu, a dzieci nie były w stanie nam pomóc z powodu zaciągniętych kredytów. W końcu, za namową mojej przyjaciółki, zdecydowałam się na zakup świecy Anti-Jinx Ritual. Nie wierzyłam za bardzo w powodzenie, ale kiedy przyszła paczka ze świecą, od razu poczułam nadzieję, że to może być to. Wieczorem odprawiłam rytuał i zapaliłam  świeczkę z intencją znalezienia pracy oraz pełnego wyzdrowienia męża. Nie wiem dlaczego, ale wierzyłam w powodzenie. Mój mąż nie był zachwycony, ale nie protestował, również był zdesperowany. Po niecałym miesiącu od odprawienia rytuału znalazłam pracę jako księgowa, a mąż poczuł się lepiej! Od tego czasu wiedzie nam się coraz lepiej. Wierzę, że to dzięki rytuałowi oraz mocy białej magii. To naprawdę zadziałało!”

               Adam,  25 lat, Warszawa:  „Moją historię z rytuałem Anti-Jinx należy chyba zacząć od tego, że rok temu skończyłem studia i dowiedziałem się, że zostanę tatą. Na szczęście szybko znalazłem pracę, a dzięki pomocy rodziców narzeczonej dostaliśmy kredyt na własne małe mieszkanie. Było pięknie do momentu w którym bardzo poróżniłem się z kilkoma osobami, które były mi bardzo bliskie. W ciągu kilku miesięcy straciłem pracę, a moi przyszli teściowie również wpadli w małe problemy finansowe i ich pomoc nie mogła być tak duża jak wcześniej. Podejrzewam, że po kłótni z moimi byłymi przyjaciółmi padłem ofiarą klątwy. Sytuacja stała się krytyczna, gdy narzeczona była chwilę przed terminem porodu, nie mieliśmy środków nawet na podstawowe produkty i groziło nam zajęcie nowego, jeszcze  do końca wykończonego mieszkania. Wtedy moja narzeczona praktycznie wymusiła na mnie zakup świecy Anti-Jinx  oraz odprawienie rytuału. Oboje pochodzimy z rodzin mocno wierzących w skuteczność takich działań, jednak w tej sytuacji nie byłem przekonany. Zgodziłem się jednak i stał się cud! Niespełna 2 tygodnie później znalazłem pracę jeszcze lepszą od poprzedniej, a kredyt został poręczony przez wujka narzeczonej. To niesamowite! Teraz możemy spokojnie myśleć o przyszłości naszej oraz naszego dziecka.”

Rytuał ze świecą Anti-Jinx – podsumowanie

anti-jinx-ritual-magia-swiec

Świeca Odwróconego Działania Anti-Jinx Ritual jest świetnym wyjściem dla osób początkujących w magicznych obrządkach i chcących polepszyć jakość swojego życia. Jak wynika z doświadczeń osób zajmujących się magią od lat oraz opinii młodych adeptów odprawienie rytuału z wykorzystaniem świecy Anti-Jinx gwarantuje:

 • Przyciągnięcie do siebie szczęścia oraz dobrej energii
 • Uwolnienie się od pecha
 • Osiągnięcie wewnętrznej równowagi
 • Ochronę przed klątwami oraz urokami, a także powstrzymanie już nałożonych przekleństw
 • Poczucie własnej wartości oraz jasnego celu w życiu

Jeżeli zależy Ci na tych aspektach życia, chcesz wrócić do duchowej równowagi, odzyskać płynność finansową oraz po prostu być szczęśliwym, wykorzystaj moc białej magii. Jest to metoda stosowana od wieków, a z mocą świecy Anti-Jinx Ritual może zdziałać cuda i odmienić Twoje życie o 180 stopni.

Nie wahaj się i kup świecę Anti-Jinx Ritual bezpośrednio od producenta – jedyne pewne źródło dające gwarancję skutecznego przeprowadzenia rytuału magii świec nawet przez początkujących. Odzyskaj radość życia!